1998 tarihinde faaliyet alanıyla ilgili olarak hedef kitlesinin beklentilerine tam anlamıyla cevap veren bir firma olarak faaliyetlerine başlayan MD İnternational, kuruluşundan bugüne kadar kaliteli hizmet vermek ve hedef kitlesinin tercihine layık olmak için ilk günkü heyecanıyla çalışmaya devam etmektedir.
Müşterilerimizin kedilerinin arasında kendiliğinden oluşan  MD TESTERE ismi  "markası" oluşması sebebi ile  2013 yılında  unvanımızı  MD TESTERE olarak  değiştirdik.

Genel olarak metal ve alüminyum için şerit ve  daire testereler ve makineleri, alanında faaliyet gösteren MD TESTERE, yıllardır hem satış hem de bakım ve onarım konusunda kaliteli hizmetler sunmaktadır.

       Talaşlı imalat, metal sektörü için gerekli olan  Şerit testere ve Daire testereleri  Alman ARNTZ Firmasının 1998 den bu yana kesintisiz  tek Türkiye distribütörüdür.
Sektörel bazda araştırma ve geliştirme anlamında öncü bir firma olarak hedef kitlesinin tercihi olmuştur. Yılların tecrübesiyle Hedef kitlede oluşturduğu memnuniyet, kalite çizgisini istikrarlı bir şekilde sürekli yükseltmiş ve kurumun sektöründe ön plana çıkmasına sebep olmuştur.

Profesyonelliğin başarıyı beraberinde getireceği düşüncesinden hareketle sektöre giriş yaptığı günden itibaren bünyesinde oluşturduğu profesyonel ekibi ve hizmet ilkeleriyle kendine özgü bir kalite politikası oluşturan MD TESTERE, hedef kitlede oluşturduğu güvenle en kaliteliyi en ekonomik şekilde sunmayı ilke edinmiştir. Sektörde kalitesi ve hizmet anlayışıyla aranan firma, sorumluluk bilinciyle hareket etmekte ve hizmet kalitesini sürekli olarak yükseltmektedir.

       Kendisini sürekli geliştirip, bilgiyi ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak hizmette kaliteyi vazgeçilmez koşul kabul eden MD TESTERE, modern teknoloji ile ürettiği testereleri, uzman ekiplerin kontrolünde, çalışmaların ilk adımından satışına kadar sürekli kontrol altında tutmakta ve titizlikle müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.
       Müşterileriyle satış öncesi kurduğu ilişkileri satış sonrasında da devam ettirip, her türlü aksaklık durumunda anında ve hızlı çözüm önerileriyle hedef kitlesinin yanındadır. Teknik servis hizmetiyle aksaklıkların giderilmesinde müşterilerine elinden gelen her türlü teknik desteği vermektedir.

Anasayfa    Hakkımızda   Ürünler  İletişim
MD INTERNATIONAL Copyright 2007                                                              Design Bizim